https://www.superprojekt.eu - O nas
Tutaj wpisz swój tekst...

Firma Usługowo-Projektowa "STERN" Tomasz Dymel

O  nas
Firma    Usługowo-Projektowa "STERN" Tomasz Dymel
skuteczność bazująca na doświadczeniu

Działalność gospodarcza od początku 1995 r.

Zdobyte doświadczenie służy z dużym efektem naszym Klientom.

Zakres działalności:
  • doradztwo i sprzedaż gotowych projektów, autorstwa renomowanych Pracowni Architektonicznych
  • adaptacja gotowych projektów
  • projekty zagospodarowania działek
  • pomoc w załatwianiu formalności do pozwolenia na budowę lub zgłoszenia
  • pomoc w uzyskaniu środków finansowych


Oferowane usługi są przydatne Inwestorowi aż do uzyskania DECYZJI o pozwoleniu na budowę lub  ZGŁOSZENIA   obiektu budowlanego.

Twoja osoba kontaktowa w firmie -  technik budowlany Tomasz Dymel - właściciel

POLAK  POTRAFI  WIELE

 

 Bardzo dużo dobra wnieśli m. inn. : Mikołaj Kopernik (astronom), Maria Skłodowska-Curie (fizyk i chemik), Adam Mickiewicz (poeta), czy będący ponad wszystkim WIELKI CZŁOWIEK Jan Paweł II (Papież) – ŚWIĘTY.

 

Podczas okupacji niemieckiej -  polski rolnik zajmował się m. inn. hodowlą świń.

Świnia miała w uchu kolczyk, którego dokładnie pilnował Niemiec, a Polak wymieniał tylko świnki. Kolczyk pozostawał ten sam. Polak potrafił świnię zabić. Polak potrafił  zrobić wyroby wędliniarskie i zaopatrzyć miejscową ludność. Do miasta też „szedł” szmugiel ze zdrową polską żywnością (bez konserwantów – trzeba było się śpieszyć).

 

Po wyzwoleniu – Polak potrafił Kraj odbudować ze zniszczeń wojennych.

 

Za komuny w PRL-u  materiały budowlane były na przydział. Decydenci kierowali się „myślą socjalistyczną” i przydzielali inwestorom belki (dwuteowniki) po 1 sztuce, żeby załatwić więcej Obywateli. Oni dobrze wiedzieli, że jeden Obywatel drugiemu Obywatelowi belkę pożyczy, drugi Obywatel ukradnie z państwowego i ta „obórka” będzie pobudowana oraz pozostanie w Polsce.

Polak potrafił , w tamtych trudnych warunkach, pobudować dom i inne budynki, które dobrze służyły i służą do obecnych czasów, ludziom i bydłu.

 

Obecnie, w wolnej Polsce -  można już wyjechać za granicę. Polak potrafi pojechać do Niemiec, załatwić potrzeby fizjologiczne w bramie (żeby u Niemca nie płacić za ubikację), czy nawet ukraść samochód (Oni mają najlepsze samochody, są bogaci i tak nie zbiednieją).

 

Ostatnio - spotykały się głowy państw, na różnych szczeblach tej drabiny politycznej. Dyskutowali, zdania były różne – lecz i tak Polak został szefem Rady Europejskiej.

Polak potrafi, sam zrobić bimber i upić się jak świnia. Polak potrafi solidnie pracować w Kraju i Zagranicą („polski hydraulik”). Polak potrafi walczyć z wrogiem (waleczny polski żołnierz).

 

Nadchodzi przyszłość - (zawsze nastawały nowe czasy), pozostańmy optymistami z nadzieją, że Polak potrafi się zjednoczyć i pracować dla dobra swojego Kraju – Polski. 

 

 

Polak potrafi razem zrobić wiele dobrego

Copyright Nazwa.pl